Tilmeld dit kontingent

(Dit medlemsnummer finder du i verste hjre hjrne af fakturaen.)

DGI Trnerguiden



Link 

Her loades formularen

Kontaktpersoner Herre senior

Cheftrner Senior 1
Martin Hilstrup
E-mail: hilstrup@gmail.com
Tlf: 24243137
Assistenttrner Senior 1
Christoffer Haagh
E-mail: cphaagh@gmail.com
Tlf: 27150266
Mlmandstrner Senior 1
Carsten Christensen
E-mail: carsten.christensen@hotmail.com
Tlf: 22 75 48 60
Cheftrner Senior 2
Carsten Rasmussen
E-mail: carsten@rasmussen.mail.dk
Tlf: 24 49 60 47
Assistenttrner Senior 2
Christian Vilhelmsen
E-mail: vilhelmsen999@gmail.com
Tlf: 28148636
Holdleder Senior 1
Kurt Koldtoft
E-mail: kold@danishcrown.dk
Tlf: 40 25 85 95
Cheftrner Senior 3
Barny Rosenheld
E-mail: rosenheld@mail.dk
Tlf: 29 27 69 97
Assistentrner Senior 3
Rasmus Nrhave
E-mail: rnorhave@hotmail.com
Tlf: 40 55 67 09

Supersponsor

Elitesponsor

Liga Sponsor

Talentsponsor

Erhvervspartner

Stt vore sponsorer


myFC.dk Klub CMS

 

 

 

Vent mens kalenderen initieres ...